| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |


Poprzedni temat «» Następny temat
Twój telefon
Autor Wiadomość
Łidżet (Łidżi) 
A.Breivik K:77 D:0


Nick na CM: łidżi itp.
Posty: 221
Wysłany: 2010-06-03, 09:00   

Prof. Worminkle napisał/a:
Co masz na myśli mówiąc "tuning"? Chcesz zmienić obudowę, czy może wgrać jakiś ruski system operacyjny?


Mówiąc tuning mam namyśli wgranie paru patchy, zmienienie ikonek menu i paru rzeczy.

http://www.gsmarena.com/r...me=0&sFreeText=

Dobra który z tych polecasz bo coś dziwnie mi wyszło xD
 
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2010-06-04, 10:36   

Z tych trzech to tylko Satio jest już na rynku...
_________________
-'
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2010-06-16, 20:03   

Nie wiecie czasem, czy są jeszcze w sprzedaży karty pamięci miniSD? Cel: Nokia E61 z której piszę tego posta ^^
@Edit: Już znalazłem, 2GB Kingmax za 41 zł w ram.pl na Ceneo
_________________
 
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2010-06-16, 21:20   

Kup microSD i adapter, micro zawsze jeszcze wykorzystasz w nowym telefonie.
_________________
-'
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2010-06-17, 05:47   

Tak się na początku zastanawiałem, tylko potem doszło do mnie czy istnieją adaptery micro>mini. Popatrzę ile wchodzi max w mój telefon i ceny ów "pierdółek"
_________________
 
 
     
Gtfo 

Posty: 1
Skąd: stąd
Wysłany: 2010-08-24, 18:39   

hyhy. Ja do niedawna operowałam na Nokii 6300 podpobnie jak i cyckii (Klonica, muahahah.) na początku tematu; teraz przerzuciłam się na nokię 6700 classic. jakos tak od początku na nokiach siedzę i jestem zadowolona.

Co ma 6700c czego nie ma 6300? aparat 5.0 megapixela, autofocus, flash ( 6300 - z tego co pamiętam 2.0 megapixela. a ja jestem maniaczką zdjęć.) pamięć wewnętrzną ponad 10mb (6300 miała chyba ze 2?), więc jak zapomnę karty pamięci włożyć spowrotem to luzik ; ). Czego nie lubię - do klawiatury nie mogę przywyknąć. jak próbuję wcisnąć * daję 7. ale przywyknę. Ogólnie telefon fajny, zgrabny. taki taki mójowaty taki, heh.


co za klon, nawet telefon ze mnie sciagnela ;D [cyckii]
_________________
Don't waste Your time or time will waste You.
Ostatnio zmieniony przez do usuniecia 2010-08-24, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2010-08-24, 20:23   

A, nie pisalem, ale mam SE w595. Spisuje sie super, jedyne co to aparat bez autofocusa i to, ze po zaladowaniu nowych piosenek musze wyciagnac i wlozyc z powrotem karte pamieci. Telefon ogolnie wyglada tak, jakby mial sie rozpieprzyc po pierwszym upadku, ale... dziala. Choc na razie to zaledwie okolo kilka miesiecy.
_________________
 
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2011-04-11, 20:16   

HTC TyTn II. YT bez ścinki, bardzo przyjemny w użytkowaniu. WiFi chodzi bardzo dobrze, bez gubienia sygnału a zasięg naprawdę dobry. Z WiFi Monster jest jeszcze lepiej. Klawiatura wygodna. Dotyk też niczego sobie, cenię sobie zwłaszcza Touch Flo (takie coś co pomaga w korzystaniu z dotyku palcem).
_________________
 
 
     
xRazor 
Taki mały spamer.

Nick na CM: xRazor
Posty: 863
Skąd: stamtąd -->
Wysłany: 2011-04-13, 14:10   

Od dzisiaj mam Nokie C3-00. WiFi + Qwerty mi wystarcza ;)
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2012-11-11, 00:12   

Jako że operator mi wcisnął, to stałem się szczęśliwym posiadaczem Sony Xperii J. Dobry procek, ekran z multitouchem i najnowszy Android w zupełności mi wystarczą. No i komórka wygląda bardzo ładnie. Ale swoją Nokie na w razie czego sobie zostawię też 8)
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
Łidżet (Łidżi) 
A.Breivik K:77 D:0


Nick na CM: łidżi itp.
Posty: 221
Wysłany: 2012-11-11, 02:21   

Ja mam od roku Samsunga Galaxy Gio, może nie ma szybkiego procka, ale NFS Shift i Angry Birds spokojnie chodzi, więcej gier mi nie potrzeba xd Ale najlepsze jest to że telefon spadł mi ekranem na doniczkę 2!! RAZY plus parenaście razy na płytki i nie widać nawet śladu zarysowania xD

PS.Fucking Bitches!!!! Ohhhhhhhhh YEA 200 post xDDD
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2012-11-11, 21:50   

Cytat:
2!! RAZY plus parenaście razy


Zaleciało Rayem.
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2012-11-11, 22:46   

Mogę dać pozytywny feedback mojemu SE w595, który wyglądał od początku, jakby miał się zaraz rozlecieć. Mam go już 2,5 roku i kurde, działa, jak trzeba. Mocny model 8) Tylko coś tam się pokrywka od tylnej ścianki rozpindziła, ale tylko w jednym miejscu, więc dalej się trzyma i nie widać, ani nie czuć, że jest trochę spsuta.
_________________
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2012-11-18, 12:04   

Dobra, po testach swojego smartfona stwierdzam jedno: To się nie nadaje do jakiegokolwiek sensownego grania.

Ekran mam sporej wielkosci, bo 4 cale. To chyba tyle samo co 3DS. Odpalam Maxa Payne'a. palce zaslaniają mi 1/4 ekranu, skutecznie pieprząc dobrą grę. Dodam tylko z kronikarskiego obowiązku że nie mam potężnych łap więc nie w tym problem. To samo w przypadku Resident Evil. Ba, problem zasłaniania pojawil sie nawet przy World of Goo, czyli raczej popierdółce - na szczęście nam mniejszą skalę.

Okej, gry takie jak Funky Smugglers, Fruit Ninja czy Angry Birds dają rade - ale to nie jest zadna sensowna konkurencja dla hardcorowych produkcji na kieszonsolki.
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
xRazor 
Taki mały spamer.

Nick na CM: xRazor
Posty: 863
Skąd: stamtąd -->
Wysłany: 2014-02-16, 16:52   

Lumia 520. Mam od pół roku i jestem zadowolony 8)
Lepszy WP8 który chodzi płynnie niż zamulający Android na słabo-średnim sprzęcie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group