| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza tworczosc
Autor Wiadomość
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2010-08-16, 14:50   

lsudny napisał/a:
Mój grat nie pociągnie PS'a, więc jestem zmuszony do wykorzystywania czegoś lżejszego. :P

Zgaduje, ze sie mylisz 8)
_________________
 
 
     
lsudny 


Nick na CM: DJ_Pekka 19
Posty: 419
Skąd: about:blank
Wysłany: 2010-08-16, 16:26   

Znam swój komputer na tyle, żeby to określić.

8)
_________________
http://www.lastfm.pl/music/Mr+Hurricane/ | http://www.soundcloud.com/mr-hurricane/ | http://lsudny.blogspot.com/
 
 
     
Hawkeye 
Moderator na emeryturze
Tata Psychopata


Nick na CM: smalltomasz
Posty: 503
Skąd: Od rzeźnika wracam
Wysłany: 2010-08-16, 17:21   

To nowe dziełko Twoje jest jakieś mdłe. Nic ciekawego, nuda. 10 pompek za karę.
_________________
A nurse! a nurse! My kingdom for a nurse!
 
     
Łidżet (Łidżi) 
A.Breivik K:77 D:0


Nick na CM: łidżi itp.
Posty: 221
Wysłany: 2010-08-24, 18:19   

Ja postanowiłem napisać poradniki rozmowy z vitem (może głupie ale co tam):
1.Po pierwsze pamiętaj że vito to gruby, koleś lubiący filmy gangstarskie bodajże. Musisz czuć się od niego ważniejszy na świecie czy tak jest czy nie jest.
2.Najbardziej boli uderzenie w czułe miejsce. Vito nie ma kolegów (albo ma mało) i jest gruby. To drugie może go mniej boleć. Zawsze staraj się mu o tej pierwszej rzeczy przypominać, a drugą wykorzystywać przeciw niemu (możesz np. powiedzieć że jest grubasem, a jego jedyni koledzy to pączki).
3.Od czasu do czasu warto nazwać go czymś innym, ale podstawowa nazwa to pączek.
4.Stawiaj zawsze na swoim. Jeżeli powie jakąś cięta ripostę możesz np. odpowiedzieć - Co, nie zmienia faktu że jesteś gruby.
5.Vito czasami prowokuje (ostatni tego dowód na chatum romanum) głupimi bezpodstawnymi zarzutami, popełniając przy tym masę błędów. Wykorzystuj to przeciw nie mu, mówiąc mu przy tym jaki jest głupi.
6.Pamiętaj, nie musisz przeklinać na vita, chyba że masz na niego jakieś super przekleństwa. Możesz też mu się pochwalić że mówisz o nim całą prawdę, bez oczerniania przekleństwami :hyhy:
7.Możesz też zaatakować rodzinę don vita ale to zdecydowanie cios poniżej pasa.
8.Za to bardzo hardcorowo można postąpić i zgłosić vita jako pedofila na chacie, lub zgłosić za oczernianie, do Sony Polska.
9.Vito czasami kłamie. Staraj się mu to udowadniać patrz pkt.5
10.Zawsze pamiętaj, że nie musisz się wysilać. Dobić go można prostymi, obelgami, które go wkurzą, ale to ciężkie. On stawia na swoim. Musisz zrobić coś aby postąpił wbrew swoim zasadą.
 
 
     
Necron 
TRANSILVANIAN HUNGEER!


Nick na CM: Necron
Posty: 217
Skąd: Wszechświat
Wysłany: 2010-08-25, 17:22   

Łidżet(Łidżi) napisał/a:
Ja postanowiłem napisać poradniki rozmowy z vitem

O, umiesz pisać?!
Cytat:
1.Po pierwsze pamiętaj że vito to gruby, koleś lubiący filmy gangstarskie bodajże. Musisz czuć się od niego ważniejszy na świecie czy tak jest czy nie jest.

Gdybyś Ty realizował ten punkt, zacząłbym się histerycznie śmiać.
Cytat:
Vito nie ma kolegów (albo ma mało)

Podobnie jak Ty...
Cytat:
i jest gruby.

Za to ty masz niedowagę jak ch...
Cytat:
Od czasu do czasu warto nazwać go czymś innym, ale podstawowa nazwa to pączek.

Od czasu do czasu można Łidżiego nazwać Łidżi, ale podstawowa nazwa to idiota.
Cytat:
4.Stawiaj zawsze na swoim. Jeżeli powie jakąś cięta ripostę możesz np. odpowiedzieć - Co, nie zmienia faktu że jesteś gruby.
5.Vito czasami prowokuje (ostatni tego dowód na chatum romanum) głupimi bezpodstawnymi zarzutami, popełniając przy tym masę błędów. Wykorzystuj to przeciw nie mu, mówiąc mu przy tym jaki jest głupi.

Właściwie oba te punkty tyczą się również ciebie, z tym że nie jesteś gruby.
Reszty nie skomentuję, bo zacząłbym się powtarzać.
Aha i na koniec - LUDZIE. Też nie lubię Vita, ale nigdy nie będę popierał napawania się z czyjegoś cierpienia. On już naprawdę przeszedł bardzo dużo, i naprawdę mi go szkoda. Można oczywiście czasem mu lekko dopiec, ale ciągle oczernianie go tylko dlatego, że chce się udzielić na forum/chacie to dla mnie żenada.
_________________
Lajf ys brutal, men.
 
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2010-08-25, 20:12   

Necron napisał/a:
nigdy nie będę popierał napawania się z czyjegoś cierpienia.


Zacytowalem, zeby Ray przeczytal to jeszcze raz 8)
_________________
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-08-25, 21:39   

:awesome:
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
Łidżet (Łidżi) 
A.Breivik K:77 D:0


Nick na CM: łidżi itp.
Posty: 221
Wysłany: 2010-08-28, 00:52   

Cybermycha: THE GAME



Gra akcji

Lidzetto Studio ( producent )
Narazie brak (wydawca)
Lidzetto studio Książ Śląski (dystrybutor PL)

Grudzień 2013 ( światowa data premiery )
Grudzień 2013 ( data wydania w Polsce )
Listopad/Grudzień 2013 ( data premiery w USA )

Platformy:PS3, Xbox360, PC.

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 2 DVD/1 blu-ray
tryb multiplayer:Internet liczba graczy: 1 (single) 16 (multi)
wymagania wiekowe: 16+ cena w dniu premiery: 79,99 zł (PC) 169zł (Konsole)

wymagania sprzętowe PC: Danie nie znane na tak wczesny czas od premiery. Możliwe jednak że współczesne najlepsze komputery będą w stanie uruchomić tą grę, niestety inne nie.

Pierwsza i najnowsza gra Lidzetto studio ma przedstawiać perypetie jednego z użytkowników słynnego forum cybermychy. Mianowicie Łidżeta. Jak wszyscy forumowicze wiedzą z taką postacią nie można się nudzić! Jego perypetie zabijają śmiechem, a mini problemy jeszcze bardziej. Gra nie będzie całkowitym sandboxem. Będziemy mieli daną misje, dany obszar w czasie misji którego nie możemy opuścić itd. Gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, a w dodatku nie ma nadal wydawcy. W grze będzie wiele pojazdów ale nie wszystkimi będziemy mogli jeździć. W grze będą nawet 5 letnie skoki w czasie. Na początku jedyne na czym nasz bohater ujedzie to rower i skuter. Potem będzie coraz lepiej. W grze będziemy mogli dokonywać wielu wyborów typu dobry/zły. Zakończenia będą cztery. Każde zależne od naszej karmy, i wybory na końcu. W grze pojawią się takie osobistości jak Wielokropek, Musiał, hejo zwany także baczusiem, don vito, airn, xRazor i omen. Stworzone w scenariuszu zostały także postacie które są nawiązaniami do słynnych użytkowników: Sroka - samolubny, drań, herszt bandy AntyDebile jeden z głównych wrogów, gracz od lat. Mały - obecnie zdeterminowany gangster gdy nie wyszło mu w życiu osobistym. Poszukiwany listem gończym za zabicie swojego szefa na złomowisku. Nek - tajemniczy gość. Rzadko go spotykamy jednak daje nam bardzo cenne rady. Nie wiadomo czy gra ukarze się na 100% przez zły stan finansowy. Mimo tak późnej zapowiedzi gry już niedługo lista trofeów i trochę o multiplayerze.

PS. Wiadomość z ostatniej chwili! Dzięki hojnemu sponsorowi (Techland) cyckii na 100% znajdzie się w grze. Niestety jak poinformował twórca, problemy finansowe są mocne.
 
 
     
Wielokropek 
Glamrocker


Nick na CM: ...
Posty: 567
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-08-28, 10:16   

Cytat:
ukarze



Lepiej nie rub tej gry poniewarz i tak nie znajdziesz chentnych.
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-08-28, 10:46   

Cytat:
Danie nie znane na tak wczesny czas od premiery.

Obstawiam, że to Spaghetti
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
Łidżet (Łidżi) 
A.Breivik K:77 D:0


Nick na CM: łidżi itp.
Posty: 221
Wysłany: 2010-08-28, 17:32   

Oj tam oj tam parę błędów w opisie.

Dobra czas na listę trofeów:

Brązowe:

"Jestem łidżi" - Przejdź prolog
"Tego się nie zapomina, to jest jak jazda na rowerze" - Ukradnij rower
"Mama patrzy, ale co tam" - Ukradnij 100 pojazdów, i ucieknij pościgowi policji 50 razy.
"AntyCioty" - Ucieknij pościgowi AntyDebili bez szwanku.
"To będzie moja wioska" - Kup domek w Książu Śląskim
"Nie liczy się jakoś liczy się ilość" - Kup stary dom w Kożuchowie
"Nie bójcie się mnie" - wygraj licytacje domu nie przekupując, ani zastraszając nikogo.
"Będę znaczący w tym mieście!" - Kup wszystkie mieszkania w bloku w Zielonej Górze.
"Zdobędę to Wrocławskie ścierwo!" - Przejdź wszystkie misje do zakupu zoo we Wrocławiu
"Zemsta..." - Zabij 50 członków gangu AntyDebile
"Ty czuju!" - Zabij jednego z przyjaciół musiała
"I tak byłeś nikim" - zabij 100 ludzi
"Już dobrze, jesteś wolny" - Uratuj 50 ludzi
"Chcę tego tato!" - kup 10 pojazdów
"Wow 3 lvl!" - Zdobądź 3 lvl w trybie online
"PKP" - Zdobądź 100 przystanku pkp w trybie multi "Przejmij przystanek"
"Uratujemy cię" - Uratuj członka rodziny Musiałów w trybie multi - Eskortuj Musiała
"Ej kropnijmy go" - Zabij członka rodziny musiała w trybie multi - Eskortuj Musiała
"Wiem wszystko" - zagraj we wszystkie tryby multi
"Teraz wiem jak on się czuje" - zdobądź ukryty kombinezon pączką znajdujący się we Wrocławiu
"Aha, i jak on też wiem" - Zdobądź ukrytą fotę Łidżeta w Warszawie
"Dobra masz wolne" - oszczędź musiała
"Ssij" - Karz musiałowi masturbować się, i zabij go.

Srebrne
"Wow mamo mam 20 lvl! - Zdobądź 20 lvl multi
"Pierdol się! Ja jestem X - 1000!" - Zdobądź 1000 fragów w trybie multiplayer
"Wodny świat" - Zabij 20 osób będąc z zanurzoną lufą w wodzie
"Mhm słodkie tabletki" - Użyj 200 apteczek
"Śmierć pączkom!" - Pokonaj Don vita w 3 min
"Zawiodłem się na tobie musiał..." - Pokonaj musiała w mniej niż 4 min
"Hej mały, naprawdę jesteś mały" - Pokonaj Małego bez uszczerbku na zdrowiu
"Jestem mistrzu!" - Wygraj z cyckii bez straty seta w ping ponga.
"Masz co chciałaś" - Pokonaj cyckii bez użycia apteczki
"A masz ty kuźwa!" - Pokonaj Srokę na poziomie Hard
"Jestem Rock star normalnie!" - Pokonaj Wielokropka w graniu na gitarze
"Jestem taki!" - Zdobądź maksymalny zły lub dobry poziom karmy
"Baczek!" - Wygraj wszystkie wyścigi z Baczusiem

Gold:
"Sroczka" - Pokonaj Srokę w 5 min
"Sroczątko" - Pokonaj Srokę na poziomie Horror
"Domek!" - Wykup wszystkie domy, budynki itd.
"Tato mam 50 lvl!" - Zdobądź 50 lvl w multi

Platynowe:
"Pla... plaa... tyna!!!!" - Zdobądź wszystkie puchary
 
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2010-08-29, 00:13   

Nie no, zapowiada sie miodnie :D
_________________
 
 
     
Don Vito Corleone 


Nick na CM: Max Payne, K00rchuck
Posty: 254
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-29, 10:37   

Łidżet(Łidżi) napisał/a:
Ja postanowiłem napisać poradniki rozmowy z vitem (może głupie ale co tam):
1.Po pierwsze pamiętaj że vito to gruby, koleś lubiący filmy gangstarskie bodajże. Musisz czuć się od niego ważniejszy na świecie czy tak jest czy nie jest.
2.Najbardziej boli uderzenie w czułe miejsce. Vito nie ma kolegów (albo ma mało) i jest gruby. To drugie może go mniej boleć. Zawsze staraj się mu o tej pierwszej rzeczy przypominać, a drugą wykorzystywać przeciw niemu (możesz np. powiedzieć że jest grubasem, a jego jedyni koledzy to pączki).
3.Od czasu do czasu warto nazwać go czymś innym, ale podstawowa nazwa to pączek.
4.Stawiaj zawsze na swoim. Jeżeli powie jakąś cięta ripostę możesz np. odpowiedzieć - Co, nie zmienia faktu że jesteś gruby.
5.Vito czasami prowokuje (ostatni tego dowód na chatum romanum) głupimi bezpodstawnymi zarzutami, popełniając przy tym masę błędów. Wykorzystuj to przeciw nie mu, mówiąc mu przy tym jaki jest głupi.
6.Pamiętaj, nie musisz przeklinać na vita, chyba że masz na niego jakieś super przekleństwa. Możesz też mu się pochwalić że mówisz o nim całą prawdę, bez oczerniania przekleństwami :hyhy:
7.Możesz też zaatakować rodzinę don vita ale to zdecydowanie cios poniżej pasa.
8.Za to bardzo hardcorowo można postąpić i zgłosić vita jako pedofila na chacie, lub zgłosić za oczernianie, do Sony Polska.
9.Vito czasami kłamie. Staraj się mu to udowadniać patrz pkt.5
10.Zawsze pamiętaj, że nie musisz się wysilać. Dobić go można prostymi, obelgami, które go wkurzą, ale to ciężkie. On stawia na swoim. Musisz zrobić coś aby postąpił wbrew swoim zasadą.

Serio, łidżi, to już jest żałosne. Jak cały ty. Pieprzony troll, który potrafi powiedzieć jedynie "kutwa" "vito" i "pączek". I tak do zajebania. Zresztą co ja sie bede tutaj produkował, skoro odpowiesz pewnie "co nie zmienia faktu, że jesteś gruby". NO I CO Z TEGO? Jakoś nie mam z tego powodu kompleksów, które ty pewnie masz, skoro leczysz je wyzywając na innych i waląc gruchę przed trofeami na PSN. Jesteś jedynie marną namiastką raya, który może spamował na potęgę, ale robił to bez bluzgów, zabawnie nawet, adekwantnie do swojego wieku. Ty potrafisz jedynie bluzgać i dodawać sobie centymetry swoimi marnymi bluzgami. Zresztą chuj mi do tego, pasujesz do nowego forum, którego nie poznaje. cyckii ze swoimi cyckami, pan i władca raja i inne rozszczepieńce.
Dobra, styknie, nie kopie się leżącego.
_________________
"Szuka pary. Chyba wodnej :D"
 
     
Hope 


Posty: 172
Skąd: masz taką perukę?
Wysłany: 2010-08-29, 13:12   

Nono, ale pojazd na łidżeta, brawo Vito, znając życie zaraz zacznie się flame war :/
 
 
     
Hawkeye 
Moderator na emeryturze
Tata Psychopata


Nick na CM: smalltomasz
Posty: 503
Skąd: Od rzeźnika wracam
Wysłany: 2010-08-29, 18:24   

Łidżi nie wali, boi się. :)

Vito, nie myl chatu z forum. To tak w nawiązaniu do cycek cyckii. ;)
_________________
A nurse! a nurse! My kingdom for a nurse!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group