| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kiepan
2008-12-23, 20:56
Kody, triki, tipsy, problemy z grami
Autor Wiadomość
gplol 


Nick na CM: gplol
Posty: 45
Skąd: się krecik wziął???
  Wysłany: 2011-04-26, 19:30   

Siemka.
Dawno nie wchodziłem na forum może jeszcze niektórzy mnie pamiętają.Jednak nie po to pisze w tym temacie. Mam problem z hakerską wersją TDU2. Zrobiłem wszystko co pisali w jednym poradniku i wszystko byłoby dobrze gdybym miał 2GB ram, a ja mam 1,5. Jestem pewien, że poszłoby mi na kompie ale gra ma ograniczenie iż jeżeli nie mam spełnionych wymagań minimalnych to się nie włączy. Jeżeli ktoś umie ominąć to ograniczenie proszę o szybkie odpisanie lub podanie linka w którym napisane/pokazane jest co mam zrobić.
Z góry dzięki
P.S. Sprawdziłem w google i niczego nie znalazłem , a dla niekumatych TDU2 to skrót od Test Drive Unlimited 2 (nie chce nikogo obrazić wyrażeniem "a dla niekumatych")
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2011-04-27, 10:22   

Kiedyś miałem podobnie z Lego Star Warsami i TR: Legend, ale z tego co mi wiadomo, nie ma chuja, żeby jakikolwiek hack gry obniżył wymagania sprzetowe- twórcy z reguły i tak cisną na minimalnych ile sie da, ale jesli nie masz 2GB ram-u (a ram jest obok karty graficznej jedną z najistotniejszych rzeczy) to masz, krótko mówiąc, lipe.
Jedyny przypadek, jaki jest mi znany, to Heroesi V, którzy wymagali 512 mb ram a odpaliłem ich bez problemu na 128, ale do tego nie potrzebowalem zadnych hacków ;s
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2011-04-27, 21:32   

W tej chwili, jeśli dobrze kojarzę zakup 512 ramu to wydatek 20 zł, gorzej jeśli slotów nie ma wolnych.
_________________
-'
 
     
gplol 


Nick na CM: gplol
Posty: 45
Skąd: się krecik wziął???
Wysłany: 2011-05-04, 11:49   

Właśnie o to chodzi, że slotów nie ma. Jednak problem już nie ważny bo kupuje se nowego kompa.
 
     
brando 

Posty: 7
Skąd: jestem?
Wysłany: 2014-09-03, 01:41   

Dowiedziałem się w Internecie, że w numerze 01/2006 Cybermychy na płycie pierwszej znajdował się patch, który podobno naprawiał problem ze znikającym kluczem w grze Dzieci Egiptu. Ja niestety tego numeru nie posiadam. Czy ktoś z forum posiada ten numer i mógłby udostępnić ten patch? Byłbym wdzięczny.
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2014-09-04, 08:18   

Dodam dla ułatwienia, że szukamy numerze o tej okładce i można doczytać, że na płycie było Disciples Ileś Tam.

EDIT: Znalazłem nawet okładkę płyty do tego numeru :o I niestety, nie mówi ona o patchu do Dzieci Egiptu.
Musiał to być zatem inny numer.
_________________
 
 
     
brando 

Posty: 7
Skąd: jestem?
Wysłany: 2014-09-04, 13:42   

Dziwne. Na tej stronie -> http://forumarchiwum.gry-....asp?ID=4598856 piszą, że jednak był tam ten patch. A wg tej strony -> http://www.retro24.net.pl...ycha/index.html okładka numeru 1/06 jest zupełnie inna. Okładka, którą podałeś jest okładką numeru 6/06 (wg tej strony). Poza tym posiadam akurat ten numer i rzeczywiście to jest numer 6/06. W związku z tym patch do Dzieci Egiptu musiał znajdować się na płycie z numeru 1/06.
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2014-09-04, 21:18   

O, a widzisz. To warto było napisać o tych pełnych wersjach, bo myślę, że po nich najszybciej ktokolwiek skojarzy czy miał ten numer. Ja nie mam.
A tamtą informację wziąłem z tej strony retro, która nas oszukała.
_________________
 
 
     
brando 

Posty: 7
Skąd: jestem?
Wysłany: 2014-09-05, 20:05   

Z tego co jeszcze wiem to były to dwie płyty. Na drugiej było Otto Matic, NFS:MW demo oraz Tribal Trouble demo. A na pierwszej płycie były pozostałe rzeczy (z tego linku) - z tego wynika, że patch znajdował się na pierwszej płycie z numeru 1/06.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group