| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |


Poprzedni temat «» Następny temat
Systemy operacyjne
Autor Wiadomość
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-01-03, 14:35   

No, dodatkowo laptopa mam chronionego odciskiem palcóf więc nikt do niego dostepu nie ma ;P
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2010-01-03, 15:18   

Znalezione na windows7forum.pl. Wiem, bo z tego korzystałem i działa ^^
siRo napisał/a:
To ja wam dam odpowiedź bo w piątek instalowałem stery pod ten modem 3h Przede wszystkim jeżeli instalujecie 1 raz (1 próba) wszystko tak jak było mówione zgodność Vista sp2, jako admin ale pamiętajcie żeby mieć w napędzie oryginalną płytkę od neostardy, u mnie to było kluczowe, być może ile wersji Sevena tyle sposobów ale na 7 pro zadziałało dopiero tak jak zrobiłem, a 3h mi to zajęło dlatego, że zepsułem pierwszą instalację przez brak płytki w napędzie, odinstalowywałem stery typowymi programami do tego, czyściłem rejestr ale zawsze widocznie coś pozostawało, 7 instaluję się bardzo szybko więc postanowiłem zainstalować od nowa na czysto i potem z płytką, poszło od razu, aha stery oczywiście najnowsze 4.8 do Visty. Też mnie to bardzo stresowało
_________________
 
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2010-01-03, 16:24   

BTW ja wam wszystkim polecam kupić router, na serio nie pożałujecie tych 150 zł. Wygoda jest dużo większa niż z jakimś chińskim modemem i brakiem sterów.
_________________
-'
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2010-01-03, 16:47   

No zgadzam się z tobą i nawet niedługo kupię, bo rodzice chcą kupić laptopa ;)
_________________
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-01-03, 18:13   

omen napisał/a:
Znalezione na windows7forum.pl. Wiem, bo z tego korzystałem i działa ^^
siRo napisał/a:
To ja wam dam odpowiedź bo w piątek instalowałem stery pod ten modem 3h Przede wszystkim jeżeli instalujecie 1 raz (1 próba) wszystko tak jak było mówione zgodność Vista sp2, jako admin ale pamiętajcie żeby mieć w napędzie oryginalną płytkę od neostardy, u mnie to było kluczowe, być może ile wersji Sevena tyle sposobów ale na 7 pro zadziałało dopiero tak jak zrobiłem, a 3h mi to zajęło dlatego, że zepsułem pierwszą instalację przez brak płytki w napędzie, odinstalowywałem stery typowymi programami do tego, czyściłem rejestr ale zawsze widocznie coś pozostawało, 7 instaluję się bardzo szybko więc postanowiłem zainstalować od nowa na czysto i potem z płytką, poszło od razu, aha stery oczywiście najnowsze 4.8 do Visty. Też mnie to bardzo stresowało

Wiem. Problem w tym że musiałbym od nowa Winde instalowac, a nie mam jak ;f
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2010-03-03, 18:33   

Zainstalowałem ostatnio ubuntu (tzn. nei chciało m isię szukać keyi do windy :P). I mam kilka pytań, trochę laickich, ale co poradze :P

- Jak instaluje się pliki tar.bz2?
- Jaki jest w miarę prosty odtwarzacz audio, żeby last.fm obsługiwał?

narazie tyle, ale prawdopodobmnie jeszcze coś dodam :P
_________________
-'
 
     
Kiepan 
Moderator
Muzyk

Nick na CM: Adik000
Posty: 199
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-03-20, 17:00   

Rozpakować tar możesz w terminalu poleceniem tar, ale nigdy nie pamiętam, jakich opcji użyć, żeby było git, więc rozpakowywuję graficznie. Jak już będziesz miał rozpakowany folder z programem, odpalasz terminal i zazwyczaj:
Kod:
cd *ścieżka do folderu*
./configure [jakieś opcje, ale początkującym zazwyczaj niepotrzebne]
sudo make
make install

Po każdej komendzie patrz, czy nie wyskoczyły jakieś błędy. Jeśli np. zależności nie są spełnione, to będziesz musiał doinstalować jakieś pakiety.

A w ogóle to najłatwiej instaluje się paczki .deb i .rpm

Amarok obsługuje lasta na bank, ale masz pewnie GNOME, a Amarok jest pod KDE, więc może ci mulić, itp. Mimo to polecam. Mplayer jest też spoko, ma dużo mniej lub bardziej przydatnych funkcji (filmy w trybie tekstowym ftw! :D), ale nie wiem jak z lastem na nim, raczej nie... (Poszukaj jakiejś wtyczki anyway, może coś znajdziesz)
 
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2010-03-20, 17:37   

Wielkie dzięki za pomoc, jak kupię monitor do nowego kompa i dam ten do starego to pobawię się tym linuxem. Bo na razie siedzę na XP.
_________________
-'
 
     
Kiepan 
Moderator
Muzyk

Nick na CM: Adik000
Posty: 199
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-03-21, 09:05   

Wczoraj zainstalowałem Fedorę z GNOME i okazuje się, że RhytmBox obsługuje Last.fm domyślnie :]
 
 
     
Fafikozoom 
crap-san


Nick na CM: rayman-fan
Posty: 154
Skąd: ja: cię: znam
Wysłany: 2010-05-06, 18:10   

XP professional (raz miałem Viste i nigdy więcej)
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group