| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |


Poprzedni temat «» Następny temat
Twój telefon
Autor Wiadomość
Killip 
Dobry typ


Posty: 168
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-02-11, 19:53   

Jaki typ, telefon jest przydatny chociażby jak nie działa Ci internet, ktoś ma po Ciebie przyjechać, ale nie wiadomo kiedy no i jak musisz się skontaktować z kimś poza domem. Osobiście mało używam telefonu do dzwonienia itp. ale lubię tą multimedialność, że sobie mogę muzyki posłuchać, zrobić zdjęcie, albo nakręcić filmik w szkole. Nie jest niezbędny, ale wg mnie z pewnością opłaca się go mieć.
 
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2009-02-12, 14:27   

Ja mało dzwonię telefonem. Używam go do w chodzenia na internet (np. w szkole), do słuchania muzyki (nie używam mp3), oglądania filmików. Czasem pstryknę fotę, zagram.
 
     
Pioterek 

Nick na CM: Tak samo jak tu
Posty: 25
Skąd: Nie zgadniesz
Wysłany: 2009-02-18, 15:49   

Jakiś stary Siemens C65. Do dzwonienia i pisania, a głównie służy jako budzik ^^
 
     
ja2 


Nick na CM: v10
Posty: 22
Skąd: Z sieci
Wysłany: 2009-02-25, 12:35   

Ja mam Nokie N95 z GPS :mrgreen:

Posiadacze N95 mają -15 do lansu /baczus
Ostatnio zmieniony przez baczus 2009-02-26, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kuba122 
Korfballista


Nick na CM: Kuba 122
Posty: 76
Skąd: Klembów
Wysłany: 2009-02-25, 21:51   

Kostek napisał/a:
Masakra, jak patrzę na nazwy telefonów i załączone do nich dane techniczne to czuję się jak na fizyce po długiej nieobecności w szkole.
Nie ma telefonu i uważam go za rzecz w stu procentach zbędną. Tak naprawdę zresztą zapewne większości z Was również byłaby ona zupełnie niepotrzebna, gdyby nie przyzwyczajenie.
A już wydawanie kasy tylko po to, by mieć "aparat" 3mpx zakrawa dla mnie o groteskę :P

I to jest człowiek myślący Głową
-ludzie zastanówcie się- poiedział Filozof- do czego służy telefon?
-do robiena zdjęć [mam aparat który ma tyle samo mpx co Samsung Soul]
-do słuchania muzy
-do szpanowania
NIe, do dzwonienia
Ludzie telefon stworzono nie do robienia zdjęć > APARAT
nie do słuchania muzy > magnetofon
Nie do oglądania filmów > Televizor
Nie do internetu > KOMPUTER

Warn ustny za to pogrubianie. My jeszcze młodzi i nie głusi. /baczus
_________________
Witajcie z powrotem.
Jestem zaskoczony że forum nadal się trzyma. Gdy je opuściłem jakiś rok temu wszystko zaczeło schodzić na psy
Ostatnio zmieniony przez baczus 2009-02-26, 22:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hawkeye 
Moderator na emeryturze
Tata Psychopata


Nick na CM: smalltomasz
Posty: 503
Skąd: Od rzeźnika wracam
Wysłany: 2009-02-25, 22:45   

Mówią, że zamiłowanie do gadżetów u mężczyzn wynika z rekompensowania sobie czegoś zupełnie innego... ;) Mimo wszystko ja nie gonię za nowinkami, chociaż są tyle samo interesujące, ale i w podobnej mierze bezużyteczne. Nie jestem pewien czy pisałem wcześniej (jak tak, to sorry, że się powtórzę), ale jak mam kupować telefon, to tylko i wyłącznie za złotówkę. Przeraża mnie jak moi znajomi kupują telefony za sumy, z których mógłbym mój komputer wyposażyć w reaktor atomowy... ale każdy lubi co innego. ;)
_________________
A nurse! a nurse! My kingdom for a nurse!
 
     
baczus 
Administrator
Revolutionaries Wait


Nick na CM: hejo
Posty: 674
Skąd: Zakopane/Kraków
Wysłany: 2009-02-26, 22:43   

Według mnie telefon all-in-one jest przydatny. Pomijając, że nie lubię mieć gruzu w kieszeniach, to nie słucham jakoś za dużo muzyki, jakość z telefonu mi wystarcza. Aparat używam jak jest potrzeba, pewnie, jak zdjęcia są zamierzone (np. wycieczka) to biorę aparat, którego niestety nie włożę do kieszeni. Filmy oglądam na telefonie w podróży, pomijając, że nie chce mi się nagrywać filmów na DVD, żeby poszyły na TV. Internetu często potrzebuje, więc mam telefon, komputery są u taty w biurze, gdzie przychodzą klienci, WIFI jest jedynym ratunkiem ;p A i czasem trzeba zadzwonić. Kuba, powiedz mi, czy używasz komputera do pracy, bo do tego został stworzony? Czy używasz internetu do nauki, bo prawdopodobnie rodzice kupili go z takim zamiarem (sic)?

Cytat:
mam aparat który ma tyle samo mpx co Samsung Soul

Soul to seria telefonów samsunga posiadających specyficzny pad, coś takiego jak w laptopach. Zapewne chciałeś powiedzieć u900.
 
     
Pisarz 


Nick na CM: Smerfik
Posty: 12
Skąd: z Kolektywu
Wysłany: 2009-03-29, 12:56   

Mnie na jakieś full-szpan-wypas nie stać, zresztą nie potrzebuję lepszego. Używam Nokia 8210.
_________________
We will adapt...
Resistance is futile!

tomek2323 napisał/a:
+ Nie ma błęduw ortograficznych i w grze
 
 
     
rafikomp 
TurboDymoMan

Posty: 242
Skąd: o tam ---->
Wysłany: 2009-03-29, 14:57   

Ja używam komórki do dzwonienia i pisania sms-ów.Czasami zaszpanuję jakims suchym dzwonkiem i na przerwie pykam w red bulla z kolegami :P.Jak chcę posłuchać muzyki czy pooglądać muzyki to odpalam PSP.
_________________
 
     
kooniq 


Nick na CM: kooniq
Posty: 40
Skąd: leśna kraina
Wysłany: 2009-03-29, 15:51   

Ja posiadam SE w200i, karta pamieci 128mb(;P). jest bo jest, ale tylna klapka sama odpada. Czasami, jak zapomnę mp3 to słucham na nim muzyki, tzn. tych kilku piosenek które się zmieszczą;)
_________________
Raz dwa trzy, kryjesz TY!:P
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2009-04-01, 19:19   

A ja doszedłem do wniosku, że pieprze całe duperele i kupuje starą Nokie 3330 albo 3310. Jedyny telefon, który miałem i mnie kutwa nie zawiódł. Mam w poważaniu empetrójki, gry i inne pierdoły- od tego mam lepszy sprzęt niż telefon.
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
DaGrasso 


Nick na CM: King of the Cyber
Posty: 33
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2009-04-16, 16:42   

6300 ot co ;-) 2 Gb blue mp3 i wymiatam :-P
 
     
eee 

Posty: 58
Skąd: /home
Wysłany: 2009-04-18, 15:27   

Mam SE T280 i większość gier i Opera Mini się tnie :-/
_________________




 
     
Hubson 
Problę?


Posty: 117
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-05-12, 21:17   

ja mam SE k750i + 1gb
 
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2009-06-20, 18:08   

Slyszalem, ze sa takie telefony, ktore kosztuja 10$, maja duze przyciski i wyswietlacz, sa bardzo proste w obsludze, nie maja prawie zadnych funkcji (tylko smsy, dzwonienie, kalkulator, budzik i tak dalej ;p). Czy sa w sprzedazy w Polsce, z polskim menu (najlepiej, by byly dostepne na Allegro)? Prosze o konkretne nazwy modeli.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group