| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza kolekcja konsol
Autor Wiadomość
RobciomixxNFS 

Nick na CM: RobciomixxNFS
Posty: 3
Skąd: Z Polski
Wysłany: 2014-11-19, 21:12   Wasza kolekcja konsol

Witam wszystkich w moim pierwszym temacie na tym forum. Pierwsze, co chciałbym się od was dowiedzieć, to na czym gracie jak wam się nudzi :D Mogą to być stare szroty, a może nowinki techniczne. Żeby was nie onieśmielić powiem co trzymam w pokoju. Musicie jednak wiedzieć, że bardziej przemawiają do mnie starsze gry. Kojarzą mi się z beztroskimi latami dzieciństwa i brakiem szkoły. Teraz obowiązków mam masę, ale nie aż tyle, żeby nie grać :D. No więc z pokoju zrobiłem sobie małe "pseudomuzeum". Znajdują się w nim następujące konsole: PlayStation 1, dwa egzemplarze famiklonów, na które mówię "Pegasusy" bo od niego poza wyglądem w ogóle się nie różnią, Commodore 64 (bez okablowania, ale z magnetofonem!), jakiś klon Atari 2600 (Teleball-Cassetten-Game) i za niedługo dołączy PlayStation 2. Poluję też na Alledrogo na przenośne konsolki jak Game Boy Classic, czy Color. Na nowsze rzeczy jak na razie mnie nie stać, ale też nie ciągnie mnie do nich. Jeżeli ktoś chciałby zdjęcie, to proszę bardzo, mogę dołączyć, ale nie dzisiaj, bo mój aparat w telefonie jest taki, że kalkulator już lepiej robi zdjęcia w nocy.
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2014-11-26, 22:28   

PS2 do muzeum?! Toć ja wciąż cisnę na nim w Guitar Hero kreska kropka kreska
_________________
 
 
     
RobciomixxNFS 

Nick na CM: RobciomixxNFS
Posty: 3
Skąd: Z Polski
Wysłany: 2014-12-02, 22:51   

Nie chciałem tego potraktować jako muzeum (dlatego użyłem słówka "pseudomuzeum"), a po prostu ładną kolekcję. Niestety PS2 jest już staruszkiem i trzeba się z tym pogodzić, chociaż sam czasem ponapierdzielam w Need For Speeda albo Mortal Kombat u szwagra. PS2 jest dobry jak nie ma się kasy, a chce się pograć w niezłe gierki. Takie coś kosztuje max 200 zł i można grać. Tylko gry do tego znaleźć.
_________________
Wiem, że jestem dziwny.
Nie wypominaj mi tego na każdym kroku.
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2014-12-12, 23:00   

A jaki to problem znaleźć gry? Na allegro tego jest MASA, na szczęście :D
_________________
 
 
     
RobciomixxNFS 

Nick na CM: RobciomixxNFS
Posty: 3
Skąd: Z Polski
Wysłany: 2014-12-22, 22:42   

Ale w większości przypadków są to sportówki (których nie lubię), gry "klasy średniej" (czyli po prostu nudnych/ słabych) albo fajne gry, tylko strasznie zajechane. Nie mówię, że nie ma fajnych gier, ale są one rzadkie i drogie, albo w opłakanym stanie. Wiem z doświadczenia. Kiedyś kupiłem Tekkena 5. Gra nie chciała nawet wczytać STARBLADE'a, a po sztuczce z pastą do zębów i ścierką gra nie chciała ładować muzyki w głównym menu a po wyborze postaci do walki PS2 próbował ładować Tekkena około pięciu minut wyświetlając na ekranie dwóch wojowników. Po tych pięciu minutach po prostu zatrzymała się płyta. Koleżanka też kiedyś kupowała grę, mianowicie Medal Of Honor: European Assault. Filmy które się pokazywały na początkach każdej misji strasznie się zacinały i niekiedy powodowały zatrzymanie płyty (nie dało się ich pominąć). Wypadałoby wspomnieć że gry kosztowały tyle, co dałbym za dobrze działające egzemplarze. W tym przypadku nie były warte ani złotówki. Od tamtej pory boję się w ogóle zamawiać używane gry na sklepach internetowych i wolę podejść do kolegów. Tam obejrzę na spokojnie stan i w razie zażaleń mogę oddać. Ale koledzy niechętnie sprzedają gry, dlatego jestem skazany na posiadanie konsoli bez gier.
_________________
Wiem, że jestem dziwny.
Nie wypominaj mi tego na każdym kroku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group