| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: do usuniecia
2010-02-22, 21:32
III World War
Autor Wiadomość
Hawkeye 
Moderator na emeryturze
Tata Psychopata


Nick na CM: smalltomasz
Posty: 503
Skąd: Od rzeźnika wracam
Wysłany: 2010-02-05, 16:50   

Ja pierdole, ale z tego forum zrobiło się spamowisko. Zero dyskusji, zero pomocy. :| Rok temu myslałem, że gorzej być nie może, a tu proszę...
_________________
A nurse! a nurse! My kingdom for a nurse!
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-02-06, 14:19   

@musiał
A ty akurat szmato masz w tej płaszczyznie najmniej do powiedzenia, bo od kiedy usunęli twój kochany spam nie masz ABSOLUTNIE NIC ciekawego do powiedzenia na tym forum, co potwierdzi każdy, widac dyskusje wymagające zdań złożonych to absolutnie nie twoja liga intelektualna. Zreszta, nie dodawaj tylko mi zasług dziwko, bo nie tylko ja wtedy walczyłem o zmiany, robiła to też cyckii i nomen omen, small. I do dziś jestem kutwa dumny że tak zrobiliśmy. Bo wole pustke na forum jak pierdolenie o szopenie w spamie (bez urazu, cyckii ;*) :lokurczaki:
I co teraz odpowiesz, złamasie ? Walniesz znowu emotke i kolejny debilny post składający się z maximum pięciu słów, dawaj zią, dawaj, pogrążaj sie dalej :lokurczaki:

I wiecie co ? Mam was wszystkich głeboko w dupie. Moge chcieć sobie na forum gadac, ale dopóki nie będzie jakiegokolwiek odezwu, możecie mi ssać jaja, bo jedna-dwie osoby nigdy forum nie ruszą. Narzekasz, że nic sie nie dzieje a sam dupy nie ruszysz żeby zagadac ? Powiem ci krótko: spierdalaj na drzewo.
Ile osób z was miało już ferie ? Strzelam, że dobre 80%. Kto z was ruszył dupe, założył jakiś ciekawy temat, wniósł coś nowego do starej dyskusji ? Spójrzcie teraz szmaty w lustro i zamiast zwalac wszystko na zastój na forum dajcie sobie po dwa razy w te kaprawe ryje za egoizm :lokurczaki:
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
Ostatnio zmieniony przez Raymaniac 2010-02-06, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Hawkeye 
Moderator na emeryturze
Tata Psychopata


Nick na CM: smalltomasz
Posty: 503
Skąd: Od rzeźnika wracam
Wysłany: 2010-02-06, 14:27   

No, jak wyżej.

Jednak ogólnie na forum nie widziałem już od dawna żadnej ciekawej dyskusji. Wszyscy tutaj się mieszają z błotem, wyładowują swoją frustrację, działają innym na nerwach itd. Niezły playground, bez jaj...

I nie ważne, czy to Musiał spamuje, czy Ray. Tu się tylko i wyłącznie spamuje, a to dość smutne. Ostatnia twierdza FCM jest w trakcie agonii. ;)

EDIT: Ray, czy z tym drzewem, to było do mnie? Bo jeżeli chodzi o aktywność na forum i próby wszczęcia dyskusji tutaj, to nie mam sobie nic do zarzucenia. :)
_________________
A nurse! a nurse! My kingdom for a nurse!
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-02-06, 14:32   

Z tym drzewem to tak ogólnie rzuciłem do tych co dupy nie rusza, ale skoro odebrałeś to osobiście to może jednak coś masz sobie do zarzucenia ? Spoko, nic nie sugeruje :lokurczaki: Ale nie zmienia to faktu, że ostatnia wszczeta dyskusja przez ciebie datuje sie na...wakacje/poczatek roku szkolnego ? Nie wiem, jak sie myle, to mnie popraw :lokurczaki:
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
Hawkeye 
Moderator na emeryturze
Tata Psychopata


Nick na CM: smalltomasz
Posty: 503
Skąd: Od rzeźnika wracam
Wysłany: 2010-02-06, 14:40   

Tak, ostatnio nie byłem aktywny. To można mi zarzucić. Czytam jednak codziennie posty na forum i do tej pory nie znalazłem żadnego ciekawszego posta, serio. Napinać się też nie mam zamiaru i pisać elaboraty jak to jest fajnie, gdy jest fajnie. Starałem się wcześniej, ale sam wiesz jak to się skończyło. Pod moimi tematami wypowiedziały się dwie, trzy ogarnięte osoby, a dalej były same wypowiedzi-wyliczanki.
Jeżeli chodzi o aktywność, to Tobie nie mogę niczego zarzucić. Równo gnojem oblewasz musiała, co już mnie trochę żenuje, ale i musiał lepszy nie jest w swoich zachowaniach.

W zasadzie, zaspamowałem jednym zdaniem. Wiedziałem, że moja krótka refleksja znajdzie odezwę. Taki mały prowokatorek ze mnie. :>
_________________
A nurse! a nurse! My kingdom for a nurse!
 
     
Hawkeye 
Moderator na emeryturze
Tata Psychopata


Nick na CM: smalltomasz
Posty: 503
Skąd: Od rzeźnika wracam
Wysłany: 2010-02-06, 14:57   

Raymaniac napisał/a:
Cytat:
Jeżeli chodzi o aktywność, to Tobie nie mogę niczego zarzucić.

Nie wiem, czy to traktowac jako ironie, ale dzieki zią :lokurczaki:

Tylko tak troszeczkę, bo potrafisz dużo i mądrze pisać, ale na musiała to Ty masz wręcz alergię, która niszczy słodki spokój na forum. :D
_________________
A nurse! a nurse! My kingdom for a nurse!
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2010-02-06, 17:01   

Cytat:
ale na musiała to Ty masz wręcz alergię, która niszczy słodki spokój na forum. :D

Ale jak tu nie mieć na niego alergii. ;p Spam to jego żywioł :|
@Edit: Powiecie pewnie "Odezwała się szmatka :lokurczaki: "
_________________
 
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2010-02-06, 21:49   

Ja chyba powinienem brac od ciebie lekcje sensownego pisania, omen.

@Ray
Nikt o zadnym Spamie nie wspomina, ty zmarnowales pol posta na pisanie o tym. I nie wiadomo po co. Jak mam nie zwalac winy na ciebie, skoro to ty tutaj napedzasz gospodarke pitolenia o niczym? Jak nie z wilkiem, to z Miszka. To nie ja powinienem sie ogarnac. A teraz wlasciwa czesc mojego posta:
;) Losowe piec wyrazow (nie: slow).
_________________
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-02-06, 22:28   

Ależ mój drogi, oczywiście, że nie wspomina. Ja raczyłem wspomniec o nim z tej racji, że bez niego jesteś pipą, która nie potrafi sie odnależć w nowych realiach i nie potrafi na normalnie i sensownie wypowiedziec się w jakimkolwiek temacie :lokurczaki: w tym momencie jesteś gorszy niż ja ze swoim przekomarzaniem się z Miszką (bo z wilkiem robie to nie tylko ja, kochasiu prosukcyjny).
Łopatologicznie, widzisz drzazge w cudzym oku a nie widzisz belki w swojej dupie :lokurczaki:

I nie, fakt, ze nagle dokleiłes sie do założonych przeze mnie* tematów z genialnymi odpowiedziami typu
Cytat:
Nie rozumiem tego hobby ;)

Nie sprawi nagle, ze będe cie postrzegac inaczej. Bo jesteś pizdą która sama tego zrobić nie potrafiła i przyszła na gotowe. A narzekała najgłośniej.

*Tak wiem, to z tematu baczusa. Nie zmienia to faktu, że przyszedłeś na gotowe
Cytat:
Ja chyba powinienem brac od ciebie lekcje sensownego pisania, omen.

W gruncie rzeczy to naprawde dobry pomysł :lokurczaki:
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2010-02-07, 10:14   

Cytat:
Losowe piec wyrazow

Nasi wspaniali wybitni mądrzy userzy :lokurczaki:
Nosz kurna pomysły się wam wyczerpały? :/ Ja staram się pisać jak najwięcej ale... i tak wiem że nikt nie odpisze.
@Ray
Cytat:
Ile osób z was miało już ferie ?

Mi ferie zaczynają się w tą sobotę (13 luty) :lokurczaki:
_________________
 
 
     
musialmati 
"Coś Wiem" Winner
Obronca moralnosci


Nick na CM: kahn39/musialmati
Posty: 1468
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2010-02-07, 11:06   

Raymaniac napisał/a:
bo z wilkiem robie to nie tylko ja

Ta. W rozmowach z wilkiem przodujesz ty z Pekka, jako super forumowa snobiszczyzna.

Raymaniac napisał/a:

I nie, fakt, ze nagle dokleiłes sie do założonych przeze mnie* tematów z genialnymi odpowiedziami typu
Cytat:
Nie rozumiem tego hobby ;)

Nie sprawi nagle, ze będe cie postrzegac inaczej. Bo jesteś pizdą która sama tego zrobić nie potrafiła i przyszła na gotowe. A narzekała najgłośniej.

Chyba sie pomyliles, jesli myslales, ze napisalem te posty, bys mnie lepiej postrzegal. I tak, jak nazwales mnie, to powienies nazwac siebie. Sprawdz kto zakladal najwiecej tematow na poczatku istnienia tego forum. Po drugie: przypomnij sobie ile zrobilem projektow dot. forum.

@all
Ale ten Raymaniac jest fajny z tymi wulgaryzmami i innymi epitetami, no nie?
_________________
 
 
     
omen 
Thing That Should Not Be


Nick na CM: omen10
Posty: 578
Skąd: Nie wiem
Wysłany: 2010-02-07, 12:03   

Cytat:
Ale ten Raymaniac jest fajny z tymi wulgaryzmami i innymi epitetami, no nie?

Dziwne, że nie dostrzegasz w jego postach chociaż ziarnka prawdy ;p
_________________
 
 
     
xRazor 
Taki mały spamer.

Nick na CM: xRazor
Posty: 863
Skąd: stamtąd -->
Wysłany: 2010-02-07, 12:25   

Cytat:
Ale ten Raymaniac jest fajny z tymi wulgaryzmami i innymi epitetami, no nie?

Zajebisty jest.
I przenieście kłótnie do innego tematu bo sie offtop robi.
Cytat:
Sprawdz kto zakladal najwiecej tematow na poczatku istnienia tego forum.

Albo raczej kto nabijał wiecej postow
 
 
     
Raymaniac 
Dupa forum
State Alchemist



Nick na CM: Raymaniac
Posty: 1101
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2010-02-07, 12:49   

@not all
Akurat mi zalezy na fajności na tym forum. Niech ktokolwiek rzuci rękawice i nie będzie mial racji to zbluzgam go równomiernie.
Cytat:
I tak, jak nazwales mnie, to powienies nazwac siebie. Sprawdz kto zakladal najwiecej tematow na poczatku istnienia tego forum. Po drugie: przypomnij sobie ile zrobilem projektow dot. forum.

Hmm...przypominam sobie nawet. Szybki import tematów ze starego forum, każdy opisany w dwóch zdaniach. Zaiste, godne podziwu i wysiłku.
Projekty ? masz na myśli te śmieszne gierki, przez które reszte działów szlag trafił ? A może CMWiki z którego co wyszło, widzi każdy ?
A co do nazywania siebie...hmm..jakoś nie widzę, żebym narzekał, że nic sie nie dzieje, bo nie narzekałem. To jak ty zacząłeś smęty, o dziwo dopiero ja z całego forum ruszyłem dupe i znaczna reszta póki co poszła za przykładem. Wiec czy ci sie to podoba, czy nie, spierdalaj ;*


Cytat:
Ta. W rozmowach z wilkiem przodujesz ty z Pekka, jako super forumowa snobiszczyzna.

A także small, pizdowaty vito i paru innych ale nie czepiajmy sie szczegółów :lokurczaki:

btw. niech admin albo mod wydzieli to do oddzielnego tematu (Forum WarZ ?) do hyde parku, zamiast wywalac bo widze, że nie wszystko zostało jeszcze powiedziane a nie lubie kończyć w połowie ;P
_________________
Czuje muje, czarne wonsze
 
 
     
lsudny 


Nick na CM: DJ_Pekka 19
Posty: 419
Skąd: about:blank
Wysłany: 2010-02-07, 16:56   

Cytat:
Ile osób z was miało już ferie ?

Mi zaczynają się dopiero 13. (@omen: 13 lutego, nie luty)
Cytat:
Sprawdz kto zakladal najwiecej tematow na poczatku istnienia tego forum. Po drugie: przypomnij sobie ile zrobilem projektow dot. forum.

<to samo co powiedział Ray>
Cytat:
Ta. W rozmowach z wilkiem przodujesz ty z Pekka, jako super forumowa snobiszczyzna.

Ja do wilka najwyżej parę zdań napisałem, a Raja się rozpisywał na pół strony. Więc nie ma o czym gadać.
@topic: fajna nazwa :lokurczaki:

Wiem, że mam talent :P /baczus
_________________
http://www.lastfm.pl/music/Mr+Hurricane/ | http://www.soundcloud.com/mr-hurricane/ | http://lsudny.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez baczus 2010-02-07, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group